Autor: kkstenjevec

11.06.2017., Prvenstvo učenika Zagrebačkih osnovnih i srednjih škola

11.06.2017., Prvenstvo učenika Zagrebačkih osnovnih i srednjih škola u katama i borbama  1 mj. borbe, laka kategorija, učenice 1/2  razred: LUCIJA BJELČIĆ. 1 mj. borbe,srednja kategorija, učenice 3/4  razred: KORINA KALAC. 3 mj. kate učenice 3 razred: LUCIJA HARJAČEK. 3

Postano u Nekategorizirano

Ukupni rezultati ZŠKL 2016/2017 – KATE

3. mj mlađi kadeti, B liga: LEON JOHA 3. mj mlađe kadetkinje,B liga: DEA MACOLIĆ

Postano u Nekategorizirano

Ukupni rezultati ZŠKL 2016/2017 – BORBE

Ukupni rezultati  ZŠKL 2016/2017  – BORBE  2. mj. mlađi kadeti, laka kategorija: SAŠA SLADOJEVIĆ 3. mj. mlađe učenice, laka kategorija: LUCIJA BJELČIĆ

Postano u Nekategorizirano

Prvenstvo Zagreba 22.4.2017. – KATE

22.04.2017.  Prvenstvo Zagreba u katama 3. mj. mlađe učenice, ekipa: Harjaček Lucija, Jakovljević Diva, Brnardić Antonia

Postano u Nekategorizirano

Prvenstvo Zagreba 12.3.2017.

12.3.2017. Prvenstvo Zagreba u borbama 3 mj. mlađi učenici -26kg: Filip Vugrić 2 mj. mlađi kadeti -36kg: Saša Sladojević

Postano u Nekategorizirano

13.11.2016. Prvenstvo Zagreba u borbama za kadete/juniore/seniore

13.11.2016. Prvenstvo Zagreba u borbama za kadete/juniore/seniore, pojedinačno i ekipno 3 mj. borbe ekipno, kadeti: Pršlja Luka, Pušić Kristian, Joha Jan, Naumovski Patrik.

Postano u Nekategorizirano

28.05.2016. PRVENSTVO UČENIKA ZKS

28.05.2016. Prvenstvo učenika ZKS-a 1 mj. borbe učenice 1/2 razred laka kategorija: Lucija Bjelčić 2 mj. borbe učenici 5/6 razred laka kategorija: Roko Bjelčić 3 mj. kate učenice 2 razred: Lucija Harjaček 3 mj. kate učenice 2 razred: Iskra Korač 3

Postano u Nekategorizirano

5. Memorijalni turnir „Igor Malek“, Sisak

07.05.2016., 5.Memorijalni turnir „Igor Malek“, Sisak 2 mj. cicibanke, kate: Lucija Bjelčić. 2 mj. cicibani, kate: Sebastian Pejić. 3 mj. mlađe učenice, kate: Dora Dropučić. 3 mj. mlađi učenici, kate: Mislav Grizelj. 3 mj. učenici borbe -30kg: Dorian Pejić. 2 mj.

Postano u Nekategorizirano

Klupska liga 2015/2016

24.4.2016. Ukupni rezultat ZŠKL – KATE 2015/2016 1 mj. juniori: Ivan Magnabosca 3 mj. mlađe učenice:  Iskra Korač, Korina Kalac, Dora Dropučić, Leda Bujanić 3 mj. mlađi učenici:  David Ivanjek, Filip Vugrić, Martin Ivanjek, Mislav Grizelj 3 mj. učenici:  Roko Bjelčić, Saša

Postano u Nekategorizirano

17. Memorijal Zagreb

16.04.2016.,   17. Memorijal poginulim braniteljima domovinskog rata, Zagreb 2 mj. učenice -44kg: Marta Štembal 3 mj. učenici -34kg: Roko Bjelčić  

Postano u Nekategorizirano