Početna

David
David Ivanjek
Medju 9 prvih na međunarodnom natjecanju mladih matematičara ( vise od 6000 sudionika).
 Čestitamo !

 

 

Ana Ana Vajić
Najbolja na državnom iz hrvatskog, VII razredi.

  Čestitamo !

 

 

PatrikPatrik izvrstan karatist i na državnom prvenstvu
informatičara osvojio  je 3. mjesto u kategoriji V razredi.
I
 druga nagrada iz matematike na državnom, V razredi.

  Čestitamo !

 

CENTAR MOTOR ZAGREB D.O.O.

 

Novosti:

 

REZULTATI KLUPSKE LIGE  2014/2015   NAKON    VIII.   KOLA 

objavljeno  27.4.2015 

RB PREZIME IME TEHNIKA KATE UKUPNO
A GRUPA
1. JOHA  Jan 192 182 374
2. PRŠLJA Jana 177 181 358
3. SLAVIČEK Mislav 178 175 353
4. BJELČIĆ Roko 168 142 310
5. JOHA Vid 142 151 293
6. GREGANIČ Ivan 147 134 281
7. LOZANČIĆ Marko 126 125 251
8. PUŠIĆ Kristian 122 118 240
9. KLIŠMANIĆ Damian 115 121 236
10. DRUŽANOVIĆ Mario 106 122 228
11. RUKLIĆ D. Nino 118 108 226
12. PEJIĆ Dorian 109 115 224
13. PRŽIĆ Petar 110 108 218
14. GREGANIĆ Borna 108 105 213
15. MAGNABOSCA Ivan 93 102 195
16. PRŠLJA Luka 92 88 180
17. SLUNJSKI  Petra 76 79 155
18. VAJIĆ Ana 67 64 131
19. VRGOČ Mirna 43 42 85
20. TALETOVIĆ Albin 22 23 45
B GRUPA
1. SLADOJEVIĆ Saša 201 179 380
2. PETKOVIĆ Rea 164 146 310
3. ŠTEMBAL Marta 150 150 300
4. JOHA Leon 149 148 297
5. IVANJEK David 128 130 258
6. SLUNJSKI Nika 107 102 209
7. ŠEBREK Patrik 98 87 185
8. BOGDANOVIĆ Vedran 91 82 173
9. BEGIĆ Damjan 85 76 161
10. KOLMANIĆ Nikica 66 61 127
11. HAJNIĆ Leticia 40 32 72
12. ERENDA Tihana 33 28 61
C GRUPA
1. KALAC Korina 162 162 324
2. KORAČ Iskra 134 151 285
3. RAMLJAK Josipa 147 135 282
4. DROPUČIĆ Dora 131 135 266
5. CURAĆ Petra 121 120 241
6. MIŠETIĆ Fran 128 101 229
7. NAKIĆ Laura 97 82 179
8. ZOVKO Mihovil 100 72 172
9. DULIBA Karlo 84 80 164
10. ŠIMUNOVIĆ Filip 88 69 157
11. PALIĆ Matko 84 70 154
12. BUJANIĆ Leda 75 61 136
13. TOLIĆ  Mirta 66 69 135
14. LAVRENČAK Lovro 55 49 104
15. TOLIĆ Helena 48 48 96
16. GRIZELJ Filip 31 28 59
16. GRIZELJ Mislav 29 30 59
18. GARDAŠEVIĆ Tomislav 8 9 17
D GRUPA
1. BJELČIĆ Lucija 138 108 246
2. GREGANIĆ Ana 144 100 244
3. VUGRIĆ Fran 140 94 234
4. JOVIĆ Luka 118 112 230
5. JAVORINA Noel 130 97 227
6. BEGIĆ Lorena 125 66 191
7. PAHEK Matija 113 63 176
8. IVANJEK Martin 83 72 155
9. VUGRIĆ Filip 89 56 145
10. KALAC Ivan 62 56 118
11. LAZIĆ Leon 81 31 112
12. ŠERKIĆ Andrea 55 50 105
13. GUŠTIN Vito 71 33 104
14. PEJIĆ Sebastian 66 32 98
15. LJUBIČIĆ Dora Petra 49 41 90
16. SESAR Sara 49 34 83
17. RAMLJAK Ana 32 22 54
18. ŠTEFANČIĆ Nikola 27 25 52

 

Stenjevečko srce

Svim članovima 04.11.2011.,u sklopu Karate kluba Stenjevec osnovali smo humanitarni fond “Stenjevečko srce”
Želimo pokazati da smo u zajedništvu snažni i spremni pomoći onima kojima je život uskratio
zdravlje, sreću, radost.
Radom fonda upravlja Upravni odbor u sastavu:

01.Gospođa Tatjana Pejić  02.Gospodin Niko Pavić
03.Gospođa Ksenija Slunjski 
04.Gospođa Natalija Šoštarić
05.Gospodin Branko Lozančić 06.Gospođa Ankica Šijaković
07.Gospođa Milka Ivanjek  08.Gospodin Ivan Pršlja
09.Gospođa Paula Greganić  10.Gospodin Željko Zovko
11.Gospođa Nataša Leona Ruklić  12.Gospodin Ratko Vušak
13.Gospođa Mirela Babok

Satnica treninga KK Stenjevec

Samoborska cesta 71a
Pon: 19:00-20:00h, 20:00-21:00h
Srijeda: 19:00-20:00h, 20:00-21:00h
Petak: 19:00-20:00h, 20:00-21:00h

OŠ Voltino:
Utorak : 19:15-20:15h
Četvrtak : 19:15-20:15h

Medarska 80
Utorak: 21:00-22:30h
Četvrtak: 21:00-22:30h

DV Špansko 11
Ponedjeljak: 18:00-19:00h
Srijeda: 18:00-19:00h
Petak: 18:00-19:00h